اخبار > آیین افتتاح ساختمان دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه مازندران  چاپ        ارسال به دوست

هم‌زمان با سال تحصیلی جدید برگزار شد:

آیین افتتاح ساختمان دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه مازندران

 

 

 

 

 

هم‌زمان با سال تحصیلی جدید برگزار شد:

آیین افتتاح ساختمان دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه مازندران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، آیین افتتاح ساختمان دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه مازندران با حضور مسئولان و اقشار مختلف دانشگاهی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در روز یک‌شنبه 18 مهرماه 1400 برگزار شد.

بر اساس این گزارش، دکتر کوروش نوذری در این آیین ضمن تشکر از زحمات ارزنده و ماندگار روسای سابق دانشگاه مازندران و کلیه دست‌اندرکاران این پروژه، این اثر را حاصل تلاش، همت و همکاری همگان دانست و اظهار امیدواری کرد تا با افتتاح این دانشکده، حجم فشار وارده بر دانشکده علوم انسانی و اجتماعی کاسته شده و در آینده نزدیک، شاهد راه‌اندازی دانشکده‌های دیگر و گسترش دانشگاه در همه زمینه‌ها باشیم.

در این مراسم که با حضور دکتر کوروش نوذری رییس دانشگاه، معاونان، مشاوران، روسای دانشکده‌ها، اعضای هیات علمی، کارمندان، دانشجویان و اصحاب رسانه‌های گروهی برگزار شد، دکتر سیدحسن حسینی مقدم معاون اداری، مالی و پشتیبانی، دکتر زهرا علمی رییس دانشکده علوم اقتصادی و اداری و دکتر محمد ملاعلی‌پور امیری مدیر فنی و نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه مازندران نیز به ایراد سخن و ارایه گزارش پرداختند.

            یادآور می‌شود: ساختمان دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه مازندران که کلنگ احداث آن در سال 1390 به زمین زده شده بود، با 5658 متر مساحت دارای امکانات کامل آموزشی از قبیل کلاس‌های درس، بخش‌های اداری و ساختمان اساتید، اتاق سرور و ... در 4 طبقه ساخته شد.

تصاویر بیشتر

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه‌های گروهی


١٣:٣٢ - يکشنبه ١٨ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ٣٠١٧٩    /    تعداد نمایش : ٨٠١